Дотягувачі

Оберіть підкатегорію

Дверний дотягувач - це важливий елемент складової двері. Найчастіше дотягувачі встановлюють на двері з великою прохідністю людей (державні установи, фірми, торговельні центри, під'їзди багатоквартирних будинків і т.д.).

 

 Дверні дотягувачі сприяють закриттю двері та захищають замки від пошкоджень при різкому закритті. Добре відчутна користь дотягувачів на вхідних дверях в зимову пору року. Закриті двері - це збереження тепла і захист від снігу, дощу. Останнім часом дотягувачі для дверей знайшли своє застосування ще і в системах контролю доступу.

 

 Підбираючи дотягувач для дверей, перш за все потрібно заміряти розміри дверного полотна і його вагу. Дверні дотягувачі відрізняються за класами потужності. «Тягові можливості» найпотужніших дотягувачів дверей досягають 180 кг. У деяких випадках встановлюють по два дотягувача, збільшуючи можливості тяги двері до 30%. За стандартом EN 1154, задане якісне функціонування дотягувачів - 500000 циклів відкривання-закривання.

 

 Виходячи з параметрів двері, потрібно вибирати дотягувач відповідного класу. Клас дотягувача - це допустимі параметри ширини та ваги двері, при яких дверний дотягувач буде працювати з повною віддачею, і не буде перевантажений, щоб не допустити виходу з ладу механізмів. Для більш широкої та важкої двері, підбирається дотягувач вищого класу згідно з європейським стандартом EN 1154.

 

 У чому полягає робота механізмів дотягувача? Застосоване на відкривання дверей зусилля людини, змушує пружину в корпусі дотягувача стискатися. При закриванні дверей, пружина розтягується, поршень повертаючись в попереднє положення. Швидкість зачинення дверей можна відрегулювати. Регулювання здійснюється за допомогою клапанів регулювання протікання масла, без них двері б просто захлопувалася, а не плавно закривалися.

 

  Як додаткова функція на дотягувачах для вхідних дверей, частенько застосовується функція «гальмо відкривання» (демпфер відкривання або вітрове гальмо) з англійської BC (Back Check). Основне завдання даної функції - обмеження максимальної швидкості відкривання, оберігаючи двері від поштовху вітру в бік відкривання. Ця функція не дасть можливості двері різко розкритися при пориві вітру або ривку людині, вбереже від удару об стіну. Ця функції буде особливо корисна в місцях з великими вітровими навантаженнями.

 

 Дотягувачі діляться на види за типом монтажу:

 

- Дотягувач поверхневого монтажу. Монтується на дверне полотно або дверну коробку.

- Дотягувач прихованого монтажу. Монтується всередину двері або рами.

- Дотягувач підлогового монтажу. Монтаж в підлогу.

 

 Варіанти установки дотягувачів поверхневого монтажу:

 

- Стандартна тяга, монтаж корпусу дотягувача на дверному полотні;

- Стандартна тяга, монтаж корпусу дотягувача на рамі;

- Паралельна тяга, монтаж корпусу дотягувача на дверному полотні;

- Ковзна тяга, монтаж корпусу дотягувача на дверному полотні;

- Ковзна тяга, монтаж корпусу дотягувача на рамі.

 

 Найчастіше застосовується стандартна тяга. У закритому положенні двері, тяга перпендикулярна дверному полотну. Паралельна тяга - в закритому положенні двері, тяга паралельна дверному полотну. Ковзна тяга - найнепомітніший варіант поверхневого монтажу, тяга розташована паралельно.

 

Варіанти установки дотягувачів врізного монтажу:


- Стандартний монтаж. Дотягувач у дверному полотні.

- Монтаж корпусу дотягувача в раму.

 

Фахівці інтернет-магазину циліндрів, замків, дверної фурнітури та дотягувачів "Lock Ok" допоможуть вам підібрати дотягувачі на вхідні і на міжкімнатні двері. Різні варіанти покриття та кольорів підійдуть під будь-який дизайн.

 

В асортименті нашого магазину ви знайдете дверні дотягувачі відомих світових виробників RYOBI (Ріобі) та ABLOY (Аблой):

 

- Дотягувачі для внутрішніх дверей;

- Дотягувачі для зовнішніх дверей;

- Дотягувачі для промислових дверей;

- Дотягувачі врізні.

 

 Купити дверні дотягувачі від кращих виробників ви можете будь-яким зручним для вас способом. Оформляйте замовлення за допомогою кошика сайту, телефону (Viber, WhatsApp, Telegram):

+38 (095) 158 28 58

+38 (073) 158 28 58

або електронної пошти zakaz@lockok.com.ua

 

 Відправляємо товар в будь-яку точку України (Київ, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Кропивницький і т. д.). Для жителів Києва можлива кур'єрська доставка і самовивіз.

 

 Чекаємо ваших замовлень!

 Вдалих вам покупок і будьте в безпеці!