Фурнітура

Оберіть підкатегорію

 Дверна фурнітура - це загальна назва всіх елементів, що приводять дверне полотно в робочий стан. Ручки, замки, циліндри, дотягувачі, протектора, петлі - ось основний перелік дверної фурнітури, який протягом багатьох років впевнено виконує свої функції по відкриванню, захисту, естетичному сприйняттю двері в цілому. Кожен з елементів ми з вами як споживачі обираємо під себе і виходячи зі своїх особистих вподобань. Різноманітність кольорової палітри, форм і дизайнерських рішень, дозволяє нам укомплектувати двері, які будуть відповідати нашим очікуванням і смаку.

 

 Варто зауважити, що дверна фурнітура виконує різні функції, в залежності від виду двері: захисна функція (на вхідних дверях), декоративна функція (міжкімнатні двері) або ж поєднувати в собі обидві ці функції.

 

 Інтернет-магазин "Lock Ok" (Лок Ок) зібрав на сторінках свого сайту дверну фурнітуру від кращих світових виробників: фурнітура захисна MUL-T-LOCK, фурнітура захисна ROSTEX, протектори захисні DISEC, протектори захисні ROSTEX, протектори захисні MUL-T-LOCK, протектори захисні ABLOY, фурнітура протипожежна NEMEF, фурнітура інтер'єрна ROSTEX, фурнітура інтер'єрна ABLOY і багато іншого.

 

 На що слід звернути увагу при виборі дверної фурнітури? Рекомендації фахівців такі: обов'язково звертайте увагу на якість покриття - дверна фурнітура повинна бути стійкою до механічних пошкоджень і зносу. Особливо важливий цей фактор для фурнітури, встановленої в приміщення з високим рівнем прохідності. Для вуличної фурнітури, важливим фактором є стійкість до впливу агресивних погодних умов (низькі або високі температури, дощ, сніг і т.д.). При виборі дверних ручок, зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд ручки, а й перевірте її тактильно. Дверна ручка повинна бути зручною і приємною для вас на дотик, адже ви будете її торкатися щодня.

 

 Дверні ручки поділяють на натискні і стаціонарні. Натискні ручки безпосередньо пов'язані з дверним замком. Натискаючи на ручку, ми запускаємо механізм замку і фалевая засувка "ховається", дозволяючи нам відкрити двері. Стаціонарна дверна ручка не має натискних елементів та не функціонує з замком дверей. Відкриття відбувається за допомогою штовхання або притягнення до себе дверного полотна.

 

 Купити дверну фурнітуру можна в будь-якому місці, але купуючи її у нас ви отримуєте товар найкращої якості, кваліфіковану консультацію та доставку по всій території України.

 

 На сайті www.lockok.com.ua ви знайдете товар на будь-який смак:

- фурнітура для вхідних дверей;

- міжкімнатна фурнітура;

- дизайнерська фурнітура;

- захисні протектори, щитки та т.д.

 

Доступний будь-який вид зв'язку: замовлення через кошик на сайті, електронна пошта zakaz@lockok.com.ua, дзвінки та повідомлення


+38 (095) 158 28 58

+38 (095) 158 28 58

Viber, WhatsApp, Telegram

 

 Чекаємо на ваші замовлення!

Вдалих вам покупок і будьте в безпеці!