Заміна циліндру (сердцевини) замка

    Технологія циліндрових замків походить від стародавніх єгиптян і налічує тисячі років. Сучасні замки мають окремий циліндр замку, який можна замінити самостійно або скористатися послугами компанії.   

    Інтернет-магазин «Lock Ok» надає можливість не тільки купити циліндри замків (серцевини) високої надійності від світових лідерів виробництва замково-залізної продукції, але й надає послугу із заміни їх циліндра.

    Навіщо змінюють циліндри замків і як легко це зробити.

     Хороші дверні замки – це ваш перший і найкращий захист від зовнішнього світу, тому переконайтеся, що ваші замки оновлені, надійні та знаходяться лише у правильних руках.
    Якщо у вас виникла проблема із дверним замком, вам не завжди потрібно його міняти. Більшість проблем можна вирішити, змінивши личинку замка. Заміна циліндра замку коштує дешевше. Отже, якщо ключ вкрадено або втрачено, ви повинні негайно змінити замки.

    Викликає тривогу те, що багато домовласників втрачають це на увазі. Зношене або іржаве обладнання легко зламати, тому ви залишаєте свій будинок вразливим для злому зі зношеними замками.

    Змінюйте стару фурнітуру на нову за перших ознак зносу. Якщо хтось уривається у ваш будинок, це явна ознака того, що ваш будинок не захищений. Негайно замініть старі замки, і, можливо, настав час подумати про повну модернізацію вашої системи замикання.

     Сам замок зазвичай не змінюють, змінюють лише циліндр, який купується окремо. Це нескладна робота, але не маючи певних навичок, не кожен зможе це зробити самостійно.

     Ознаки необхідності заміни личинки замку:

● залипання або утруднене обертання циліндра з ключем;

● у циліндрі зламався ключ.

     Замовити послугу встановлення/заміни циліндра замку в нашій компанії – від 200грн по м. Київ. Ціна залежить від рівня складності виконаних робіт. Наші фахівці мають великий досвід із заміни циліндрів замків.У цій категорії немає товарів