Встановлення дотягувача

    Встановлення/налаштування дотягувача.

    Дверний дотягувач– це важливий елемент складової дверей. Найчастіше дотягувачі встановлюють на двері з великою прохідністю людей (державні установи, фірми, торгові центри, під'їзди багатоквартирних будинків тощо), також дотягувачі обов'язково потрібно встановлювати, де є система контролю та управління доступом (офіси, під'їзди в житлових будинках, аварійні виходи в торгових центрах та ін) Дверні дотягувачі сприяють зачиненню дверей та захищають замки від пошкоджень при різкому захлопуванні. Добре відчутна користь дотягувачів на вхідних дверях у зимову пору року. Закриті двері – це збереження тепла та захист від снігу, дощу. Наша компанія Lock Ok надає можливість замовити послугу встановлення та налаштування дотягувача по Києву та київській області.     Ця послуга включає:

  • Виїзд майстра на об'єкт для здійснення вимірів та підбір дотягувача до дверей (по Києву – 200грн, по області ≈ 100км – 900грн)

  • Встановлення та регулювання дотягувача на двері – від 450грн. Ціна залежить від категорії складності монтажу. Обговорюється після замірів.

  • Надання гарантії на монтажні роботи та товар, придбаний у нас.


У цій категорії немає товарів