Дверні циліндри

Оберіть підкатегорію

    Інтернет-магазині "Lock Ok" (Лок Ок) надає можливість купити циліндри замків (личинки) високої надійності від лідерів світового виробництва замково-скобяної продукції. Надійність, безпека і практичність - ось основні складові якісного циліндра.

    Замовити серцевину замка може як приватна особа, так і організація для свого корпоративного об'єкта. Є можливість розробити "Майстер-систему" ​​(Майстер-ключ), з можливістю контролю доступу, а так же зібрати кілька циліндрів під "Один ключ", що дозволить користувачеві позбутися величезної зв'язки ключів від різних об'єктів і використовувати один універсальний ключ від будинку, офісу, складу і т.д. Доступні замкові циліндри в системі "Модуляр".

    Замки циліндрового типу найпопулярніші в Україні. Основою величезної популярності є можливість заміни личинки без заміни замка. До вибору циліндра замка треба підходити виважено, адже більшість зломів відбувається за допомогою впливу на секретну частину замку. Підбираючи дешевий, неякісний циліндр на вхідні двері, ви ризикуєте не тільки усім своїм майном, а й своєю власною безпекою.

    На що варто звернути увагу при виборі циліндра замка? Личинка замка повинна відповідати класу секретності не нижче High Security та відповідати стандарту ISO 9001. Обов'язкова наявність міжнародних сертифікатів відповідності. Але найпростішим і дієвим способом визначення якості є ціна. Ніколи якісний, надійний секрет не буде коштувати дешево, тому що в його розробку і якісні матеріали вкладені чималі гроші. Дешевий циліндр - це плацебо.

    Якісний циліндр замку є надійним захистом від зломів, стійкий до впливу високих і низьких температур, корозії. Він повинен бути зручний в експлуатації, але при цьому зносостійкий і надійний.

 У нашому інтернет-магазині ви знайдете циліндри наступних виробників:

   Циліндри MUL-T-LOCK (Мультілок). Країна виробник - Ізраїль. Застосовані технології «подвійного телескопічного піна» і «одинарний пін» з використанням безлічі патентованих рішень. Секрет замку класів Extra, High і Standard Security.

    Циліндри ABLOY (Аблой). Країна виробник - Фінляндія. Патентований дисковий механізм. Личинки класу Extra і High Security.

   Циліндри KESO (Кесо). Країна виробник - Швейцарія. Циліндри класу Extra High Security. KESO 8000Ω² - це сучасне рішення серед механічних циліндрів з новою активним захистом від копіювання.

   Циліндри TESA (Теса). Країна виробник - Іспанія. Клас захисту Standard Security. Циліндр англійського типу, піновий механізм. Серія TE5 витримує понад 50 000 циклів відкривання і закривання.

    Циліндри IKON (Ікон). Система IKON CLIQ GO від ASSA ABLOY - Мехатронні система блокування, в основі якої закладені механіка і мікроелектроніка.

   Циліндри VEGA. Країна виробник - Ізраїль. Клас захисту Standard Security. Циліндр має запатентовану систему подвійного піну - VEGA Nano Capsule

   Циліндри ABUS (Абус). Країна виробник - Німеччина. Європейський стандарт якості механічних циліндрів.


Розміри циліндру:

 

А - загальна довжина циліндру

B- довжина лівої половини

С- довжина правої половини

 Купити серцевини замків ви можете за допомогою нашого сайту www.lockok.com.ua. Замовлення приймаються будь-яким зручним для Вас способом: оформляйте замовлення через кошик, пишіть листи на електронну пошту: zakaz@lockok.com.ua і повідомлення в месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram, дзвінки

+38 (095) 158 28 58

+38 (073) 158 28 58

 Ми відправимо товар в будь-яку точку України (Київ, Харків, Рівне, Львів, Одеса, Суми, Дніпро і т.д.)

 Чекаємо ваших замовлень!

 Вдалих вам покупок і будьте в безпеці!