Майстер-система

    Майстер-система - це система управління доступом. Майстер-ключ доступний тільки головному користувачу і здатний відкривати всі двері системи. Призначеним для користувача ключам доступ відкрити тільки в ті приміщення, які власник системи вважав за потрібне їм відкрити.

    Іншими словами, якщо у вас в офісі багато співробітників, багато кабінетів і підсобних приміщень, то, наприклад, директору доступ відкритий в кожен кабінет, секретар відкриває офіс і кабінети відділу продажів, комірнику відкритий доступ до складу і підсобних приміщень, бухгалтер відкриває тільки двері бухгалтерії та т.д. Тобто у кожного є свої доступи - своя зона відповідальності та відкрити «чужі» двері, до яких у користувача не відкритий доступ, неможливо. Водночас є ключі, доступ у яких відкритий відразу в кілька приміщень одним ключем.

  Майстер-система може містити в собі величезну кількість комбінацій, які дозволять Вам врахувати всі потреби для комфортної життєдіяльності Вашого офісу, заводу, ТРЦ і т.д.

    Майстер-системи можна створити на основі механічних замків (циліндри, ще їх називають личинкою замку, навісні замки, меблеві замки і т.д.) однієї серії та однієї торгової марки. У разі заміни вже наявних замків, вам потрібно за допомогою фахівця ідентифікувати старі замки, визначити їх розміри та підібрати заміну однієї лінійки, замки якої будуть надалі зібрані під одну майстер-систему.

    Також важливим етапом є складання плану доступу для кожного користувача.

    Надалі по вашим побажанням і згідно з планом, програмується кодування майстер-ключа, задається серія циліндрів та система розраховує наповнення циліндрів і нарізку ключів, а майстер виконує завдання.

   Після того як всі циліндри зібрані, а ключі нарізані, майстер встановлює замки й з цього моменту майстер-система починає повною мірою виконувати свої функції. Доступ відкритий згідно з заданим планом, а зв'язка з ключами перетворилася в один універсальний ключ.

  Попри велику популярність майстер-систем для офісних приміщень, державних установ, лікарень, готелів, торговельних підприємств, навчальних закладів, її можна застосувати й для домашнього використання, наприклад, обмеживши доступ персоналу в деякі приміщення.

    Також зручно об'єднати доступ відкривання під один ключ і відкривати одним ключем вхідні двері у квартиру, гараж, дачу і т.д.

   Майстер-систему можна поєднувати з електро замками на картках. Замовивши ключі Synerkey (Сінеркей), в головку якого встановлюється чіп стандарту що відповідає вашим контролерам, ви отримуєте можливість головкою ключа відкрити двері з електро замками, а кінчиком ключа ви відкриваєте двері з механічними замками.

    Технічні фахівці магазину «Lock Ok» зберуть для вас майстер-ситеми на базі циліндрів:

- MUL-T-LOCK Integrator (Мультілок Інтегратор);

- MUL-T-LOCK Classic Pro (Мультілок Классік Про);

- MUL-T-LOCK MT5+ (Мультілок МТ5+);

- MUL-T-LOCK INTERACTIVE+ (Мультілок Інтерактив+);

- ABLOY PROTEC 2 (Аблой Протек 2);

- ABLOY NOVEL (Аблой Новел);

- TESA TE5 (Теса ТЕ5).

  Всі технічні процеси здійснюються в Україні, що дозволяє заощадити час на очікування, гарантує своєчасну консультацію нашого фахівця і можливість надання додаткового сервісу надалі (наточка додаткових ключів, перекодування і т.д.)

  Здійснюємо відвантаженя по всій території України. У Києві можливий самовивіз або кур'єрська доставка, а також виїзд фахівця магазину Лок Ок на заміри за попередньою домовленістю.

  Замовити майстер-систему можна написавши, або зателефонувавши нам:

+38 (095) 158 28 58 (Viber, WhatsApp, Telegram).

+38 (073) 158 28 58 (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: zakaz@lockok.com.ua

 Чекаємо ваших замовлень!

Вдалих вам покупок і будьте в безпеці!

  • Майстер-система

Теги: Mul-T-Lock, Abloy, Tesa, Integrator, Interactive +, Protec 2, Novel