Протектор TESA E900 DIN ROUND 23мм 38-45мм Латунь_PVD 3клас POLISHED_BRASS Комплект

  • Виробник: TESA
  • Модель: 4199
  • В наявності
  • 5 178.00 грн.

   TESA E900 — це високоякісний протектор циліндра від іспанського виробника TESA Assa Abloy, що забезпечує високий рівень механічного захисту для вхідних дверей у житлових та комерційних приміщеннях. Поєднує у собі інноваційні технології безпеки, стійкість до фізичного зламу та елегантний дизайн.

Основні переваги та характеристики:

- 6 антисвердлильних кульок виготовлені з загартованої сталі - ефективно протидіють висвердлюванню циліндра — одному з найпоширеніших способів злому.

- Захисний обертовий диск - розташований перед зоною введення ключа. Виготовлений із загартованої сталі та вільно обертається, що унеможливлює свердління дрилем.

- Зовнішнє конусоподібне кільце з нержавіючої сталі - вільно обертається, має форму, що запобігає використанню інструментів на кшталт газового ключа або труби для виривання замка. Витримує удари молотком і ломом.

- Внутрішнє захисне кільце з регульованою посадкою - кріпиться на різьбі до корпусу протектора, дозволяє точно відрегулювати глибину монтажу, забезпечуючи додатковий захист від механічних впливів.


Протектор монтується до сталевої монтажної пластини товщиною 4 мм за допомогою 4 гвинтів (2×М6 та 2×М5).


Циліндр входить в броненакладку до - 17мм.


У комплекті: протектор, відповідна сталева пластина, декоративна внутрішня накладка під циліндр, гвинти кріплення.


Клас захисту:
Відповідає вимогам 3-го класу безпеки, забезпечуючи захист від відмичок, свердління, вибивання та інших типів злому.


Розміри: TESA E900 DIN ROUND 23мм (38-45мм)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано